Власні «шерифи»: у школах Рівненщини тепер будуть «Вихователі безпеки»

Відомо, хто зі школярів познайомиться з ними першим

У школах Рівненщини незабаром з’являться так звані «вихователі безпеки». Це будуть спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі. Вони стануть комунікаторами у громаді між закладом освіти та правоохоронцями - для захисту учнів, батьків і вчителів, а ще - стежитимуть за правопорядком, пояснили у Нацполіції області.

Першими із такими вихователями познайомляться ліцеїсти Гощанської селищної громади, яка вже уклала меморандум про співпрацю між поліцейськими, рятувальники та освітянами.

Кандидатів на цю посаду відбиратиме спеціальна комісія з-поміж представників органів місцевого самоврядування. Усі вихователі пройдуть фахове навчання із залученням співробітників поліції, ДСНС, освітян та міжнародних партнерів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень