Власні «шерифи»: у школах Рівненщини тепер будуть «Вихователі безпеки»

Відомо, хто зі школярів познайомиться з ними першим

У школах Рівненщини незабаром з’являться так звані «вихователі безпеки». Це будуть спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі. Вони стануть комунікаторами у громаді між закладом освіти та правоохоронцями - для захисту учнів, батьків і вчителів, а ще - стежитимуть за правопорядком, пояснили у Нацполіції області.

Першими із такими вихователями познайомляться ліцеїсти Гощанської селищної громади, яка вже уклала меморандум про співпрацю між поліцейськими, рятувальники та освітянами.

Кандидатів на цю посаду відбиратиме спеціальна комісія з-поміж представників органів місцевого самоврядування. Усі вихователі пройдуть фахове навчання із залученням співробітників поліції, ДСНС, освітян та міжнародних партнерів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень