Влаштувати DDoS атаку на москальскі сайти може кожен! Інструкція

Просто й ефективно

Українські хакери створили інструкцію, як можна влаштувати DDoS атаку на російські сайти. 

Потрібно завантажити цей архів на комп'ютер
1. Розархівувати його
2. Відкрити програму disBalancer
3. Якщо ви перебуваєте на території України, запустіть VPN (росіяни активно блокують українські IP-адреси).
4. Вітаємо, що ви стали солдатом української кіберармії!

Що таке DDoS-атака та як вона працює?

Це атака хакера, головна мета якої - змусити сайт відключитися. Це один із найпопулярніших методів кібератаки, який практично не залишає слідів про її виконавців.
Коли ви запускаєте програму, вона починає надсилати величезну кількість запитів на один із російських сайтів. Чим більше користувачів одночасно запускають програму, тим більше запитів відправляється на сайт, тому важливо тримати програму відкритою стільки, скільки ви можете. Коли запитів стане дуже багато, сервер не витримує напруги, і веб-сайт відключається.

Точні цілі для атак програмісти називати поки що відмовляються - єдиним винятком став Сбєрбанк. Таким чином вони хочуть, щоб противник не міг підготуватися до атаки та захиститися. Інформацію про успішні атаки планують публікувати вже після їхнього скоєння.

Зараз програма працює лише на Windows. Софт для Mac OS знаходиться в активній розробці - до команди вже приєдналося відразу кілька добровольців, які допомагають прискорити створення програми.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень