Вкрав у сусіда бензопилу і болгарку, щоб заробити: у Рокитному затримали чоловіка

Повідомлення про крадіжку до поліції надійшло 1 травня.

Слідчо-оперативна група на місці події з’ясувала, що бензопила та болгарка зникли ще 29 квітня, а причетним до злочину може бути 21-річний житель райцентру.

 

Поліцейські оперативно встановили, що молодик близько 17 години, скориставшись відсутністю вдома 47-річного односельчанина, з яким того ж дня випивав, проник у його помешкання.

 

Пошкодивши навісний замок, викрав бензопилу та болгарку, які бачив раніше.

Крадене майно заховав у літній кухні, де правоохоронці його і знайшли. Слідчим свої дії зловмисник пояснив бажанням заробити.

За фактом крадіжки з проникненням у житло слідчі розпочали досудове розслідування.

Електроінструменти поліцейські вилучили. Досудове розслідування триває.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Теги: Крадіжка
Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень