В’їзд до найпопулярнішого туристичного об’єкту біля Рівного буде платним?

Про це пишуть окремі ЗМІ

З 16 липня 2018 року в’їзд у туристичну зону відпочинку «Тунель Кохання» – буде платний. Про це інформують місцеві ЗМІ із посиланням на сайт Клеванської селищної ради.

Повідомляється, що в`їзд автомобільним транспортом пасажиро-місткістю від 1 до 5 осіб – 20 грн. за 1 одиницю автомобільного траспорту.

В`їзд автомобільним транспортом пасажиро-місткістю від 6 до 20 осіб – 50 грн. за 1 одиницю автомобільного траспорту;

В`їзд автомобільним транспортом пасажиро-місткістю від 21 та більше – 100 грн. за 1 одиницю автомобільного траспорту.

Велосипедний та пішохідний проїзд/прохід залишиться безкоштовним.

Жителям Клеванської ОТГ та учасникам АТО (ООС) – проїзд/прохід – безкоштовно.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень