На Рівненщині у лісі виявили токсичні відходи

Невідомі скинули їх поблизу траси Рівне – Луцьк

Фото ілюстративні

Сьогодні редакція Радіо Трек отримала на наш Viber (380637341064) тривожну звістку:

Поблизу траси Рівне -Луцьк біля Скольмо в лісі невідомі викинули вантажівку небезпечних хімічних відходів. Ртутні лампи, жерстяні коробки з написом «яд» та скляні флакони.

З потеплінням існує небезпека потрапляння у грунтові води.

Ми одразу зв’язалися з керівником прес-служби ДСНС Рівненщини Дмитром Мельником. Він факт такої небезпечної знахідки підтвердив. За його словами:

Про небезпечну знахідку у лісі рятувальників повідомив лісівник. Під час здійснення обходу у лісі, у 39 кварталі лісництва (територія селищної ради Зоря), лісівник виявив надзвичайно вилику кількість токсичних відходів. Серед них і відпрацьовані люмінесцентні лампи, бочки із рідиною невідомого походження та інше.

Фото ілюстративні

Відомо, що працівники ДСНС Рівненщини уже виїжджали на місце знахідки та провели огляд території. Втім, їх підрозділи правоохоронці поки не залучали до прибирання цієї території у лісі.

Про ситуацію повідомлена адміністрація району та селищний голова села Зоря. На місці знахідки працюють представники ГУНП у Рівненській області. Вони намагаються встановити походження таких відходів та власне знайти осіб, причетних до цього злочину.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень