«Блокуємо скандалістів», - рятувальники Рівного про припарковані перед пожежною частиною авто

А боротися з водіями-порушниками правил дорожнього руху їм доводиться щоденно

Сайт Радіо Трек писав про те, як рятувальники пожежної частини на вулиці Полуботка поруч із ринком «Сагайдачний» у Рівному заблокували автомобіль, який був припаркований перед гаражем пожежних авто.  

Начальник Рівненського міськрайонного управління Держслужби надзвичайних ситуацій Віктор Бабак каже, що це було перед святами, коли на ринку був ажіотаж, бо всі хотіли скупитися до Нового року. А взагалі такі випадки, що доводиться порушника блокувати, бувають нечасто.

Таке, що авто блокуємо, буває нечасто. У більшості випадків, слава Богу, водії адекватно реагують і від’їжджають після того, як їм робимо зауваження. Ось ця ілюстрація була, коли водій неадекватно відреагував на зауваження і тоді зробили таким чином. Це було нетривалий час. Вони посперечалися, поскандалили і він поїхав.

За словами Віктора Бабака, вулиця Полуботка перенасичена транспортом. І автомобілі тут ставлять постійно, незважаючи на заборонний знак. Щоденно черговому по гаражу доводиться робити зауваження водіям, які паркуються перед виїзними воротами гаража для пожежних автомобілів. І не раз сюди навіть викликали поліцію. Але це допомагає, лише доки патрульні стоять поруч.

Віктор Бабак каже, що допомогти вирішити проблему зможуть лише драконівські штрафи за неправильне паркування. І тішиться, що поки такого, щоб через неправильно припарковане авто не могли виїхати рятувальники на пожежу, не було.

Так, щоб ми не могли виїхати через те, що запарковане авто, слава Богу, не було. Але якщо ми не будемо реагувати, то такі випадки будуть.

 

І не тільки виїжджати, а й їхати великими пожежними автомобілями вулицями, перенасиченими транспортом, достатньо непросто. Так, у цій пожежній частині на Полуботка, 37 у нас є три оперативні пожежні автомобілі. Дві цистерни, одна з яких відкидна і підвищеної маневровості на базі «Газелі», яка прибуває завжди раніше, ніж решта авто. Найтяжче виїжджати автодрабині, тому що 131-й «ЗІЛ» достатньо громіздкий. І якщо ще хтось паркується безпосередньо до виїзних воріт, то уявіть, як має виїжджати водій, і яку для цього треба мати майстерність.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень