Військовий експерт розповів, що в «ядерній валізці» путіна

Традиція носіння валізки - з радянського союзу

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Один з охоронців путіна постійно носить за ним валізку, яку називають ядерною. Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов розповів, що в середині валізки є сейф з кодами.

І в цьому сейфі, він має електронний замок, за сучасними мірками, ключів вже ніяких немає, який спрацьовує за дактилоскопією (це може бути сітківка ока, відбиток пальця, може бути та те, і інше), всередині знаходяться коди. Коли відкривають валізку, відкривають сейф, там знаходиться код. Код видається, прикладається до розпорядження і далі йде вже по команді вниз.

 

На кожному етапі цей код звіряється і до нього додається якась частина. В кінцевому підсумку на пусковій установці, коли вводять цей код, розблокується або рубка оператора, в якій знаходяться «червона кнопка» – повертається ключ і натисканням на кнопку «Пуск» (вона не така, як ми уявляємо, там невелика кнопка) – і ракета йде зі стартової позиції. Така ось процедура, – пояснює Олег Жданов.

Сейф має GPS-маяк, щоб його не змогли нікуди забрати. Валізу навіть пристібали наручником до людини, яка його носить.

Ця людина знаходиться в «першій лінії» біля керівника ядерної держави. У радянському союзі так було заведено, що валізу носять. У США його особливо не «світять», – пояснює експерт.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень