Справжній Путін чи двійник? Експерт відповів на головне питання 

Фізіогномістка розповіла, чи є у Путіна двійник

Професійна фізіогномістка Наталія Марченко відповіла на запитання, що зараз тривожить всю міжнародну спільноту: реальний путін з'являється на публіці чи його двійник?

Нагадаємо, що увечері 14 червня ряд ЗМІ оприлюднили новину, що президент рф володимир путін впав у кому після невдалої операції з видалення  ракової пухлини. 

Але після того диктатор декілька разів з'являвся на людях, що поставило під питання прапвдивість цієї новини. 

Чи є у путіна двійник - відповіла експертка - фізіогномістка Наталіяі Марченко.

- Путін «здав» за останні роки. Він так не виглядав ще кілька років тому. Якщо порівняти фото Путіна різних років, можна побачити на більш ранніх фото у нього щоки у тонусі, а на останніх – можна сказати про наслідки пластичних операцій, ботокс. На деяких фото його родимка на обличчі змістилася, це теж можливо, якщо людина робила пластичну операцію і їй натягнули шкіру. Мочки вуха також можуть змінюватися з часом, вони можуть всихати, відтягуватися. Ніс протягом життя теж може змінюватися, – розповіла експертка.

З огляду на ті фото, які бачила фізіогномістка, вона переконана, що росією править реальний путін. Але жінка не виключає, що він має двійників.

- Путін на багатьох фото знятий з різних ракурсів, тому і виглядає по-різному. Авжеж, з точки зору безпеки він може мати двійників. Щоб бути двійником треба мати схожі риси, які корегуються гримом. Тембр голосу теж сьогодні легко пропагандисти можуть скорегувати, – упевнена фізіогномістка.

Джерело: Главком

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень