Військові взяли участь в святкуваннях

В основному. військовослужбовці вшановують пам'ять загиблих побратимів

На кладовищі «Нове» відбулася церемонія покладання квітів до могил Героїв Небесної Сотні та справжніх синів української нації, які склали свої голови під час виконання службових  обов’язків у зоні АТО.

На майдані Магдебурзького права військові поклали квіти до пам’ятника «Загиблим за Україну». Під звуки маршу оркестру оперативного командування, у складі святкової колони, усі охочі пройшли головною вулицею міста до пам’ятника кобзарю, щоб взяти участь у спільному молебні за Україну. Спільно з іншими військовими формуваннями військовослужбовці Збройних Сил України долучилися до загальнонаціональної акції заспівай гімн України разом, хвилини мовчання та решти заходів з нагоди 25 річниці Дня незалежності України «З Днем народження, державо!»

В рамках святкової програми в центрі міста стартувала експозиція фотографій героїв АТО із Рівненщини, які загинули на сході України. Присутні змогли не тільки побачити двадцять фото, а й ознайомитися з історією життя та смерті кожного земляка.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень