Військового з Рівненщини нагородили орденом. Посмертно

Відповідний указ видав 17 травня тодішній Президент Петро Порошенко

Орден "ЗА МУЖНІСТЬ" ІІ ступеня присвоїли

військовому з села Лютинськ Дубровицького району Івану Борсуку. 

Він помер у 31 рік напередодні свого Дня народження 8 липня 2018 року у Харківському військовому госпіталі від кульового поранення, яке отримав 29 червня торік під час виконання бойових дій біля Попасної на Донеччині. 

Біографічна довідка:

Іван Борсук закінчив правознавче відділення Березнівського західноукраїнського коледжу у 2006 році.

Строкову службу проходив в період з 2006 по 2007 рокиу 80-тій аеромобільній бригаді.

Під час мобілізації в особливий період був призваний до лав Збройних Сил України в ІІІ хвилі. Військову службу проходив в період з серпня 2014 по січень 2016 року у 128 окремій гірсько-штурмовій бригаді.

 

При виконанні бойових завдань проявив мужність та героїзм під час операцій в Дебальцеве, за що Указом Президента України від 26.02.2015 року був нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ст., нагороджений також медаллю «Захисник Вітчизни», пам’ятною медаллю «128 ОГПБ військова розвідка», нагрудним знаком «Ветеран війни-УБД».

В травні 2018 року підписав контракт для проходження військової служби в 14 ОМБР.

Про це поінформувала Дубровицька райдержадміністрація

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень