«Війна» за ліфти на «Північному»: хто винен у комунальному скандалі (ВІДЕО)

Конфлікт не вщухає

Конфлікт між приватною обслуговуючою фірмою «Рівне Дім Сервіс» і ліфтовою компанією «Арм-Еко» не вщухає. Суперечка точиться навколо 65 ліфтів у мікрорайоні «Північний». Загальний борг «Рівне Дім Сервіс», яка стала правонаступником ЖКП «Перспективне», сягнув мільйона гривень.

Директор ТОВ «Арм-Еко» Андрій Єдін заявив, що заборгованість приватні комунальники не планують погашати. Навпаки, за його словами, керівник «Рівне Дім Сервіс» Микола Ніколайчук намагається розірвати договір про обслуговування, хоча зобов’язаний погасити борги ЖКП.

Найцікавіше, що «Рівне Дім Сервіс» бере з людей плату за обслуговування ліфтів, але нам не перераховує. Постає логічне питання: «Куди діваються гроші? — запитує Андрій Єдін.

У міській раді знають про конфлікт. Радять почекати рішення суду, який розглядає суперечку управляючої та ліфтової компаній.

Суд ухвалить рішення, але в мене універсальна порада для всіх мешканців: оберіть собі іншу управляючу компанію чи ЖКП х хорошою репутацією чи обіговими коштами, — прокоментував міський голова Володимир Хомко.

Рівне Дім Сервіс» взяла цілісний майновий комплекс ЖКП «Перспективне» і ще має стати управляючою. По новому закону, я не можу обрати людям управляючу компанію. Мешканці мають самі за це проголосувати. У чому проблему обрати собі компанію з пристойною репутацією?! Їх у Рівному вже півтора десятка, але це треба захотіти. Ну оберіть собі компанію та живіть щасливо.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень