Увімкнути ліфти! Рівняни просять про допомогу міського голову

«Увімкнути ліфти, які відключили незаконно за не оплату певних громадян!». З такою назвою рівнянин Дмитро Пилипчук зареєстрував петицію на сайті Рівненської міської ради. Чоловік переконаний, що ліфти відключили через борг певних мешканців.

Ось, що він пише у петиції:

Звернення від мешканців вул. Волинської Дивізії, 15. 

З 16.07.2018 р. «Рівне Дім Сервіс» незаконно вимикнуло ліфти, тим самим маніпулюючи громадянами. В цьому випадку праві жителі будинку, що сплачують за свої послуги, це приблизно 90%, тому «Рівне Дім Сервіс» повинно було адресно позиватись до суду тільки до неплатників - боржників. 

Просимо посприяти увімкненню ліфтів і електропостачання підїздів в деяких будинках мікрорайону Північний та інших районів міста Рівного.

Збір підписів триватиме до 16 вересня. Для того, щоб петицію розглянули, потрібно 300 підписів.

Нагадаємо, через борг, який перевищував мільйон гривень, «Рівнеобленерго» 18 липня відключило найбільших боржників ЖКП і ОСББ. Речник «Рівнеобленерго» Алла Ліхачова каже, що погашення заборгованості частково відбувається, але лише ЖКП «Покровське» звернулося до підприємства, щоб узгодити графік погашення боргу.

Алла Ліхачова також зазначила, що ця ситуація сталася не через те, що деякі мешканці не сплачують за електроенергію, яку використали у власній квартирі, а через заборгованість перед балансоутримувачами будинків – ОСББ, ЖКП, управлінськими компаніями.  

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень