На автовокзалі Рівного зняли вітраж періоду СРСР. Через декомунізацію?

На ньому були зображені партизан і солдат

З цього приводу у Фейсбук висловив обурення Тарас Грицюк. Мовляв, це був один з наймонументальніших вітражів Рівного і він не підпадав під декомунізаційне законодавство.

Taras Grytsiuk
В Рівному демонтували один з наймонументальніших вітражів, які в місті були. Цей вітраж був розташований на Рівненському автовокзалі. Тепер ви його не побачите... Під "так звану декомунізацію" він не підпадає, тому що Друга світова війна (як дехто вважає ВВВ) не підпадає під "декомунізаційне законодавство".

Втім, виявляється, вітраж зняли не через декомунізацію, а через реконструкцію пасажирського залу автовокзалу. І на попереднє місце вже не повернуть.

Говорить директор командитного товариства «Рівне-Пас» Микола Сисюк, якому підпорядковується автовокзал на вулиці Київській:

Вітраж не повернеться, бо була нижня частина його уже побита. І він там не зможе існувати в такому вигляді. Але ми розглядаємо питання розмістити його в інше місце під час реконструкції. Тобто в цілях підприємства його повністю ліквідувати немає, а знайти в інтер’єрі в іншому застосуванні на автовокзалі.

За словами Миколи Сисюка, вітраж, скоріше за все, вмонтують у центральну стіну автовокзалу, яка нині оббита вагонкою, якщо дизайнери підкажуть спосіб це зробити. Коли це буде – Микола Сисюк сказати не може. Пояснює, що все залежатиме від наявності коштів. Також здійснять демонтаж вітражу і з протилежної сторони пасажирського залу. Бо і корпус, і кріплення його - застаріли.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень