Віталій Козловський втратив цноту у 7 років. Із 10-річною подругою

Свідомо

Український співак Віталій Козловський приголомшив зізнанням про те, коли втратив цноту. Артист зізнався, що вперше у нього це сталося у дуже ранньому віці. На той час Козловському було всього сім років, повідомляє ТСН.

Його партнерці було лише 10. Такими одкровеннями виконавець поділився у програмі «Ж f*cktor».

Мені було 7 років. У мене була подруга дитинства, з якою ми зростали разом. Вона на три роки старша від мене. Її батько працював у якійсь такій індустрії, де можна було прихопити журнальчик, фотографії, відеокасети.

Козловський в юності.

За словами співака, одного разу вони зустрілися, погуляли, поспілкувалися і зрозуміли, що треба йти додому експериментувати.

Ми прийшли до неї додому, вона включила відеомагнітофон і ми дивилися, як дядя з тьотею роблять це. Ну і після цього почалася практика. Вона каже: «Ну, давай». І це почалося все. Було проникнення.

Козловський поділився, що це відбувалося не раз. Більше того, вони з подругою влаштовували рольові ігри і примудрялися займатися сексом тоді, коли вдома були батьки

Це все відбувалося з якоюсь періодичністю, ми грали у мене вдома, це для нас була гра. Ми могли грати у привидів, рольові ігри. При чому іноді це відбувалося тоді, коли всі батьки були вдома. Двері призачинені і в будь-який момент можуть увійти до кімнати.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень