Виступала у росії: у Рівному судили народну артистку України

Колаборантка займалася пропагандою та брала активну участь у заходах, які організовує рф

У Рівному судили народну артистку України, яка виступала на концерті, присвяченому окупації росією чотирьох наших областей.

Йдеться про Ружену Рубльову, жительку Херсона, яка понад 20 років працювала у місцевому театрі, мала звання Народної та пішла на співпрацю з ворогом.

Окупанти призначили її директоркою музичних шкіл, а згодом жінка очолила ще й русскій муздрамтєатр» в Генічеську.

Колаборантка займалася пропагандою та брала активну участь у заходах, які організовує рф.

 

Зокрема, виступала на концерті у супроводі хору військ російської нацгвардії.

Рівненський міський суд визнав Рубльову винною та засудив до 10 років ув'язнення. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень