Вісім міст в Україні, де квартири розкуповують як гарячі пиріжки 

Навіть попри війну 

Українці навіть в умовах воєнного стану продовжують купувати житло. Проте 90% попиту на первинне житло припадає на умовно безпечні міста. І саме там попит на квартири збільшився майже удвічі, хоча загалом в Україні він впав на 35% проти продажів до повномасштабного вторгнення. 

На сьогодні найбільший попит квартири у новобудовах мають в:

  • Ужгороді;
  • Чернівцях;
  • Львові;
  • Івано-Франківську;
  • Житомирі;
  • Дніпрі;
  • Вінниці;
  • Києві.

Фахівці зазначають, що попит повністю збігається з пропозицією. І розкуповують головним чином житло на тих об'єктах, де через війну не припинялося будівництво і вони або уже завершені, або перебувають на фінальній стадії будівництва. 

З початку 2024 року можна зробити висновок, що на «первинці» продається лише те, що активно будується. Покупці готові інвестувати в житло на етапі котловану тільки у перевірених забудовників, які працюють давно на ринку і мають гарну репутацію, – пояснює експертка. 

Проте більшість, все ж прагнуть купити квартиру уже з ремонтом і готову до заселення. У цей час люди стали більш обачними, і навіть за дуже привабливої ціни не готові ризикувати і купувати квартири на «заморожених» будівництвах. 

Джерело: OBOZ.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень