

Він має дуже ніжний смак
Крем – головна частина десерту. Кожна господиня мріє знайти ідеальний рецепт крему, який підходитиме до усіх видів смаколиків. Таким є крем «Пломбір», він – універсальний.
Цей рецепт завоює серця всіх ласунів, які люблять однойменне морозиво. Приготувати його можна різними способами — ми розповімо, як зробити крем «Пломбір» на молоці та сметані.
Інгредієнти:
Вершкове масло заздалегідь дістаньте з холодильника і нагрійте до кімнатної температури.
У мисці збийте вінчиком яйця з цукром і дрібкою солі. Потім влийте 100 мл холодного молока і всипте борошно, ще раз перемішайте вінчиком.
Решту молока доведіть до кипіння і влийте в нього тонким струменем яєчну суміш, постійно помішуючи вінчиком. Зменшіть вогонь до мінімального і варіть крем ще 3-4 хвилини до загустіння.
Не припиняйте помішувати десерт, інакше він швидко пригорить до дна.
Потім зніміть крем із каструлі та накрийте плівкою. Остудіть до кімнатної температури. У теплу суміш шматочками додайте вершкове масло і коньяк. Щоб десерт став пишним і повітряним, збийте його міксером.
Джерело: unian
Радіо Трек: НОВИНИ
Українські водії отримують штраф за користування додатком «Дія»
Час є до 15 травня: ПриватБанк повідомив про важливі зміни для власників карток і Приват24
Жіночої руки не вистачає: як виглядає будинок Поплавського, в якому замість дружини – прислуга
Таких смачних дерунів ви ще не їли. Тепер готуватимете лише за цим рецептом
Оселедець замість таблеток: яка користь улюбленої риби
Ароматна намазка на хліб із секретним інгредієнтом: такого ви точно ще не куштували
Продукти, які заборонено зберігати на дверцятах холодильника: вони миттєво псуються
Незвичний і дуже смачний салат усього з трьох основних інгредієнтів. Готується за 5 хвилин
Замість пиріжків і хліба: ліниві коржики на сковороді за 20 хв
Пиріг «Три склянки» – смачний десерт для всієї родини з того, що знайдеться удома
У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО Власник може звертатися за номером: +380972381545
Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774