Випускникам Рівного виплатять майже 1,5 мільйона премій: Відомо, хто отримає гроші

Це одноразові заохочення за високі бали на тестах та закінчення школи з відзнакою

Випускники ліцеїв Рівного, які склали національний мультипредметний тест на 200 балів, отримають фінансове заохочення.

Одноразова премія з міського бюджету становитиме 5 прожиткових мінімумів – 13 тисяч 420 гривень.

За інформацією управління освіти, вже є попередні результати НМТ – 46 осіб набрали 200 балів із одного предмета, 6-ро з них отримали по 200 балів з двох предметів. 600-бальників поки немає.

Сума однакова для всіх — і тих, хто має 200 балів, і тих, хто має 400 балів, повідомляє Рівнерада.  

Тобто за попередніми результатами, молоді виплатять 617 тисяч 320 гривень із міського бюджету.

Які ще виплати отримають випускники

Додамо, що цього року у Рівному – 168 медалістів: 117 осіб отримали «золоті» медалі, 51 учень – «срібні».

Найбільше медалістів у ліцеї «Український»: 15 випускників мають відзнаки за досягнення у навчанні. У ліцеї №12 – тринадцять медалістів, у ліцеї №7 – дванадцять, у «Колегіумі» та «Гармонії» – по 11 медалістів.

Власники «золотих» медалей отримають виплату з міського бюджету у два прожиткові мінімуми (це 5 тисяч 368 гривень, - ред.).

 

Тобто 117 випускникам виплатять 628 тисяч 56 гривень.

 

«Срібним» медалістам виплатять один прожитковий мінімум (2 тисячі 684 гривні, - ред.).

 

Загалом це 136 тисяч 884 гривні.

Також ті медалісти, які оберуть рівненські вищі навчальні заклади для продовження освіти, отримають додатково премію у 45 тисяч гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень