Виплати військовим можуть зменшити, а українців позбавити соціальної підтримки. Президент назвав за яких умов таке можливе

Володимир Зеленський озвучив головний фінансовий ризик для України

Сьогодні українські військові отримають виплати залежно від завдань і позицій, на яких вони їх виконують. Найбільші доплати «на нулі», йдеться про 100 тисяч гривень на місяць. Однак Україна не зможу виплачувати такі великі зарплати, якщо одного дня підтримка Заходу зупиниться. Така криза однозначно впливатиме на хід війни.

Я вам скажу відверто - без підтримки буде дуже складно. Тому що всі гроші, які Україна заробляє, всі ми віддаємо нашим військовим.

 

Якщо не допомогти нам із соціальною підтримкою, без цього буде дуже складно. Треба буде або зменшуватиме підтримку військовим, виплати їм, або не давати соціальну допомогу. Тобто це в будь-якому випадку буде криза.

 

Чи впливатиме вона на хід війни? Так. Чи зупинить він нашу боротьбу? Ні, - розповів Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками африканських ЗМІ.

На зустрічі Володимир Зеленський також висловив позицію Україні, а саме зацікавленість у стратегічному партнерстві з державами Африканського континенту. Відносини мають будуватися на взаємоповазі до територіальної цілісності, мови, суверенітету та традицій.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень