Україна припинила виплати українцям, які виїхали за кордон

У міністерстві соцполітики уточнили, кого саме лишили без грошей

Кабінет міністрів України не планує припиняти виплати українцям, які виїхали за межі країни через бойові дії. Виняток становлять ВПО, допомога яким була припинена раніше.

Ми припинили виплату допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які понад 90 днів були не в країні, - уточнила міністерша соціальної політики Оксана Жолнович.

Особи з інвалідністю за кордоном не залишаться без дороги від України, оскільки міністерство “не впевнене, що ті виплати, які там є, є достатніми для того, щоб ці люди змогли добре почуватися за кордоном”. 

Плюс ми розуміємо, що не так багато людей з інвалідністю за кордон виїхало. Переважна більшість повернулися назад, або не виїжджали взагалі через складнощі для свого здоров’я і соціалізації, – відповіла міністерка на запитання щодо коригування подвійних виплат українцям, які виїхали в інші країни через бойові дії.

Також Жолнович зробила акцент на тому, що громадяни України, які виїхали, у будь-якому разі отримуватимуть належні їм виплати, “тому, що це зароблені людиною гроші”.

Джерело: На пенсії

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень