Виплати для ВПО затримуються – у чому проблема?

Що робити, якщо гроші не приходять понад місяць, і куди саме звертатися

Українці часто скаржаться на те, що їм затримують виплати ВПО. У Мінреінтеграції розповіли, що робити, коли гроші не виплачують вчасно, і куди звертатися в таких випадках.

Там кажуть, що виплати державної допомоги внутрішнім переселенцям нараховуються тричі на місяць: 3-го, 12-го або 23-го числа. Натомість сама виплата відбувається лише раз на місяць.

Усі соціальні виплати ВПО, які ще не надійшли, наразі опрацьовуються та надійдуть протягом найближчого часу, запевняють у Міністерстві.

Якщо виникають затримки і виплати не надходять понад місяць – це технічні проблеми, які варто усувати якнайшвидше. Таким громадянам слід звернутися до органу соцзахисту за місцем фактичного перебування та з’ясувати причину. Причому там зобов’язані вас прийняти – незалежно від того, де саме ви зареєстровані.

Пані міністр Ірина Верещук зауважує, що звертатись можна не лише до органів соцзахисту чи ЦНАПу, а й безпосередньо до Мінреінтеграції на телефони гарячої лінії з кризових питань 15-48 (цілодобово, можна також писати у месенджер), або на гарячу лінію Офісу уповноваженого з питань ВПО +38 (066) 813-62-39.

Джерело: Урядовий портал

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень