Вимагали хабарі у власників ТРЦ: ДСНСники з Рівненщини «засвітилися» у масштабній корупційній схемі (ВІДЕО)

Щомісячні «прибутки» від «схеми» становили понад 10 млн гривень

СБУ заявляє про ліквідацію масштабної корупційної схеми в ДСНС. Схема полягала в «системному отриманні» хабарів від підприємців за погодження дозвільної документації.

За даними ДСНС, учасниками схеми є посадовці ДСНС України та керівники її регіональних підрозділів у Дніпропетровській, Харківській, Житомирській, Кіровоградській, Рівненській, Львівській, Чернігівській, Волинській, Чернівецькій, Хмельницькій та Запорізькій областях, а також посадовці інших держустанов, які залучили до участі приватних осіб.

Посадовці ДСНС вимагали від керівників великих торгових центрів та компаній хабарі за прискорене погодження дозвільної документації, необхідної для ведення підприємницької діяльності.

 

Насамперед «схема» стосувалася погодження планів локалізації і ліквідації аварійних ситуацій і аварій на потенційно-небезпечних об’єктах, зокрема у великих торгових центрах, АЗС та інших об’єктах, – йдеться у повідомленні.

За отриманий хабар, як стверджують у СБУ, посадовці ДСНС не здійснювали фактичну перевірку пожежної безпеки в громадських місцях, частина з яких виявилася нездатною забезпечити цивільний захист громадян у момент надзвичайних ситуацій.

Щомісячні «прибутки» від «схеми» становили понад 10 млн гривень, додають у відомстві.

Слідчі Служби безпеки повідомили про підозру «першим 6 особам злочинної групи», триває досудове слідство.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень