Ріненським гонщиком зацікавився польський клуб

Про це розповідає тренер команди Унія Лешно

Віктор Трофімов - талановитий 16-річний гонщик, який вже протягом кількох років тренується в Лешно. Місцевий клуб UNIA вже пов'язує з ним певні плани на майбутнє, пише сайт АвтоМотоРевю.
Віктор Трофимов - син відомого гонщика Володимира Трофимова. Вже кілька років їх головною тренувальною базою є трек в польському місті Лешно.

З його батьком, Володимиром, ми знайомі з давніх пір. Кілька років тому ми з ним зустрілися і розговорилися про його молодого сина. Тоді й народилася думка, щоб Віктор тренувався у нас в Лешно. Так все і почалося", - згадує тренер команди UNIA (Лешно), Роман Янковскі.

Варто зазначити, що обидві сторони пов'язують між собою плани на майбутнє. Батько молодого гонщика відверто говорить про те, що хотів би, щоб його син представляв кольори команди UNIA (Лешно). Якби 16-річний Віктор отримав польське громадянство, то міг би їздити на позиції юніора. А маючи українську ліцензію, він може стартувати в лізі тільки сеньйором (на позиції дорослого гонщика).

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень