Віктор Винник записав пісню з Усиком і Вірастюком

Композицію «Наш кордон» випустили спеціально до Дня прикордонника

Фронтмен групи «Мері» Віктор Винник записав пісню «Наш кордон» разом з боксером Олександром Усиком та силачем Василем Вірастюком.

Мета проекту – подякувати за службу військовим-прикордонникам, які стоять на рубежі і боронять Україну, і тим, хто поклав своє життя за цілісність нашої країни. Як відомо, за час війни на Сході, загинуло понад 70 українських прикордонників.

Ідея виникла спонтанно, при випадковій зустрічі Винника, Усика і Вірастюка. Кожен з них тісно товаришує з «зеленими беретами», тому і вирішили у такий спосіб висловити свою шану героям.

Слова і музику до пісні написав Віктор Винник, а зіркові спортсмени заспівали разом з виконавцем. Василь Вірастюк раніше вже випробовував себе у такій ролі, а Олександр Усик співав у професійній студії – вперше.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень