Відстрочку від мобілізації можна продовжити на два місяці: хто має на це право

Уряд продовжив відстрочку від мобілізації заброньованих працівників

Українцям, які у квітні-травні отримали відстрочку від мобілізації, у вересні продовжать її дію ще на два місяці.

Відповідне рішення, ініційоване Міністерством економіки, уряд затвердив на засіданні 7 вересня. 

За законом, продовження відстрочки строком до двох місяців може бути прийняте лише один раз. Таким чином, вже з листопада такі військовозобов'язані знову опиняться у списках потенційних призовників.

У Міністерстві економіки нагадали, що у вересні-жовтні закінчуються терміни відстрочок, наданих тисячам фахівців після початку війни. Серед них фермери, працівники підприємств критичної інфраструктури, педагоги та багато інших фахівців, які працюють на українську економіку в такий важкий для неї період.

— Рішення Уряду дозволяє забезпечити постійну та ефективну роботу органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств та організацій, які зараз працюють на перемогу в тилу, - повідомила перша віце-прем'єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.

Згідно з урядовим рішенням, відстрочку від призову військовозобов'язаному працівнику може надавати та візувати підприємство, установа чи організація, де він працює.

Бронювати можуть лише громадян, які працюють за трудовим договором, а фахівці, які працюють як ФОПи, не мають такої можливості.

Бронюванню під час мобілізації не підлягають:

  • особи, які належать до списку спеціальностей, представників яких не бронюють;
  • особи, які мають відстрочку;
  • особи, які не перебувають на військовому обліку;
  • особи, які перебувають на посадах різноробочих, прибиральників, охоронців, дефіциту яких немає або яких можна замінити цивільними працівниками тощо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень