Відпочинок та оздоровлення дітей: на Рівненщині починають готуватися до нового сезону

Для початку органи місцевого самоврядування мають передбачити кошти

Організувати оздоровлення та відпочинок дітей на Рівненщині цього року планують.

Однак наразі керівництво області чекає від Кабміну відповідних розпоряджень та уточнень. Зокрема щодо того, скільки коштів на відпочинок дітей заклали у державному бюджеті та скільки потрібно виділити з місцевих та обласних скарбниць, повідомив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Поки ж облдержадміністрація направила до керівників територіальних громад Рівненщини листи  проханням передбачити у бюджетах кошти на оздоровлення й відпочинок дітей, які мешкають на територіях громад. 

Оздоровлення та відпочинок дітей на Рівненщині проводитимуть у 10 оздоровчих закладах згідно з обласною програмою, яка діє до 2022 року.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень