Відомий виробник цикорію запрошує зайнятися бізнесом на Рівненщині та Хмельниччині

І пропонує вигідні умови співпраці

Славутський цикорієсушильний завод запрошує фермерів і власників земельних ділянок до вирощування цикорію.

Підприємство співпрацюватиме з охочими у радіусі 80 кілометрів. Йдеться  про колишні Славутський, Шепетівський, Ізяславський, Корецький, Гощанський і Здолбунівський райони.

Майбутні партнери можуть придбати на заводі насіння, а також отримати консультації для вирощування культури.

Вартість закупівлі цикорію – від 3000 гривень за тонну. Для господарств із великими посівними площами завод пропонує індивідуальні умови.

Цикорій кореневий невибагливий до ґрунтових умов і його успішно можна культивувати на чорноземах і на поліських опідзолених грунтах і супіщаних ґрунтах із помірно зволоженим нижнім шаром.

Клопотатися щодо транспортування кореню для фермерів не потрібно. Підприємство гарантує вивіз врожаю власним коштом і надає 100% гарантію викупу.  

Продукти переробки цикорію широко використовують у харчовій, кондитерській, спиртовій і, зокрема, в медичній промисловості. Нам він відомий найбільше, як напій із характерною гірчинкою.

Докладніше можна дізнатися за телефоном: 067 362 97 58.

*На правах реклами

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень