Відомий письменник звернувся до рівненського представника у Раді з питань захисту свободи слова

До голови Неалежної медіа-профспілки України Сергія Штурхецького

Олександр Ірванець

Нагадаємо, що вчора президент Володимир Зеленський видав указ про створення Ради з питань захисту сводоби слова та захисту журналістів. І до її складу ввійшов рівнянин Сергій Штурхецький.  

Відомий письменник з Рівного Олександр Ірванець звернувся до Сергія Штурхецького у Фейсбуку:

Олександр Ірванець 8 хв. 7 ЛИСТОПАДА
***
Отож, Зеленський розпустив попередню Раду з питань свободи слова та захисту журналістів, і створив свою. У цю новостворену структуру, як я довідався з мережі, входить Serhiy Shturkhetskyy, рівненський журналіст і громадський діяч.


Тож звертаюсь безпосередньо до тебе, Сергію! Відтепер за усі порушення свободи висловлювання я питатиму з тебе особисто. Почнемо з того, що саме зараз, у ці хвилини у помешканні власника телеканалу "Прямий" Володимира Макеєнка (я не маю симпатій ні до каналу, ні до самого Макеєнка) проходить обшук. Як ти ставишся до цього факту, і чи збираєшся якимось чином протестувати? Чи вважаєш це нормою? Чекаю відповіді!

Штурхецький відреагував так:

Сергій Штурхецький Рада, найімовірніше, збереться на своє перше засідання у понеділок. Вочевидь, обговоримо питання - однак навряд чи воно входить до нашої компетенції (консультативно- дорадчого органу на громадських засадах) Макєєнко - журналіст? Він точно не член профспілки і до мене не звертався за допомогою, зрештою, юридичну допомогу він собі, мабуть, забезпечить краще від будь-якого журналіста....

 

Якщо ти власник телеканалу ( Медведчук, Фірташ, Коломойський, Пінчук, Порошенко, Ахметов...), то чому в тебе не може бути обшуків?

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень