Відомо, як назвали свого сина Кейт Міддлтон і принц Вільям

Дитині дали воістину королівське ім’я

Задовго до народження третьої дитини принца Вільяма і Кейт Міддлтон британські букмекерські контори робили ставки на те, як подружжя назве свого спадкоємця або спадкоємицю. Оскільки Вільям і Кейт не говорили, буде у них хлопчик чи дівчинка, ставки приймалися на імена обох статей. Днями герцогиня народила сина, а сьогодні стало відомо, як його назвали.

На Twitter-сторінці Кенсингтонського палацу з'явилося ім'я п'ятого в черзі спадкоємця на британський престол - малюка назвали Луї Артур Чарльз. В результаті ані журналісти, ані букмекери не вгадали ім’я сина принца Вільяма, бо найпопулярнішим у них був варіант Філіп – так звати прадіда дитини, чоловіка Єлизавети ІІ.

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень