

Британське королівське сімейство регулярно бере участь у благодійних проектах. Принц Вільям, його дружина Кейт Міддлтон і принц Гаррі знялися в соціальному ролику, присвяченому психічному здоров'ю.
Вихід ролика приурочений до щорічного лондонського марафону Virgin Money Giving. Гаррі, Кейт і Вільям знімалися разом з учасниками і переможцями марафону. Акція, до якої вони приєдналися, називається Heads Together. Члени королівської сім'ї нагадують про важливість психічного здоров'я та закликають суспільство не залишатися байдужим до такої проблеми як психічні захворювання.
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується кожного: які зміни відбудуться в Україні з 1 лютого
Курячі яйця в Україні будуть продавати по-новому: що зміниться
За яких умов українцям НЕ вручать повістку на вулиці: які документи потрібно при собі мати
Чому 31 січня вважали містичним днем: народні прикмети
Воєнний стан в Україні: які обставини дозволяють звільнитися зі служби
У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:
11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте
На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.