Стало відомо, кому з пенсіонерів доплачуватимуть по 500 грн

Щомісяця

На цю надбавку можуть розраховувати понад мільйон українських пенсіонерів.

Зокрема ті громадяни, яким виповнилося 75 років. Щомісяця вони отримуватимуть додаткову суму до основного розміру пенсії.

Розмір доплат складатиме близько 500 грн/міс. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявила міністерка соціальної політики Марина Лазебна, передає «Дзеркало тижня»:

Ми розробили нові соціальні ініціативи. Для більш ніж одного мільйона пенсіонерів, яким виповнилося 75 років, ми хочемо також встановити щомісячну надбавку до пенсій. Близько 500 гривень.

За словами Лазебної, дату індексації пенсій визначать законодавчо, аби уникнути спекуляцій на цій темі.

Очільниця Міністерства соцполітики України Марина Лазебна

Очільниця Мінсоцполітики також додала, що на сьогодні дефіцит Пенсійного фонду становить 34 млрд грн, тоді як на початку року він складав 23 млрд грн.

Нагадаємо, що у квітні доплату по 500 грн до пенсії призначили для пенсіонерів старше 80 років. Також одноразову доплату у розмірі тисячі гривень отримали пенсіонери, у яких пенсія менш як 5 тис. грн.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень