Відомо, чи закриють дитячі садочки на жорсткий карантин

Пояснив очільник міністерства освіти Сергій Шкаралет

Уже найближчим часом органи місцевої влади мають на комісіях з надзвичайних ситуацій визначитися з організацією канікул й навчання для дітей шкільного віку. Разом з тим, українці переймаються, чи працюватимуть у цей період дитячі садочки. Очільник Міністерства освіти й науки Сергій Шкарлет зазначає, що дошкільні заклади в Україні не закриватимуть.

Вони будуть працювати у звичайному режимі при дотриманні всіх санітарних норм, повідомив Сергій Шкарлет у своєму Telegram каналі.

Хочу зазначити, що заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря - написав очільинк МОН.

Нагадаємо, що якщо в дошкільному закладі у когось виявляють коронавірус, то група або сад повинні піти на 14-денний карантин.

Попередньо встановлено, що канікули в школах триватимуть з 15 по 30 жовтня, а студенти перейдуть на дистанційну форму навчання з 15 жовтня по 15 листопада. Остаточне рішення мають ухвалити профільні комісії при органах місцевого самоврядування.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень