Відомо, як багатодітним батькам достроково оформити пенсію

І за якої умови батько може вийти на пенсію раніше

Достроково вийти на пенсію можуть жінки, які народили п’ятьох або більше дітей. Для цього їм потрібно досягти 50 років та мати 15 років страхового стажу.

Для призначення пенсії потрібен документ, що посвідчує особу, документ, що засвідчує набутий страховий стаж, а також свідоцтва про народження дітей чи їхні паспорти. 

Заяву про призначення дострокової пенсії можна подати до Пенсійного фонду за один місяць до досягнення пенсійного віку (50-річчя для жінок) і бажано не пізніше трьох місяців після. Якщо заяву подати своєчасно, то виплати надходитимуть з дня 50-річчя. 

Вийти на пенсію раніше має право і багатодітний батько, але є нюанс. 

Багатодітний батько має право на отримання дострокової пенсії за умови, якщо мати не скористалася своїм правом або у разі її відсутності. Багатодітний батько має право вийти на пенсію у 55 років за наявності 20 років страхового стажу, – повідомили у Мінреінтеграції.

Джерело: Укрінформ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень