Відомо, скільки військовозобов'язаних оновили свої дані на Рівненщині

На це вони мали два місяці

Понад 140 тисяч військовозобов’язаних мешканців Рівненщини оновили свої облікові дані щодо придатності до служби у війську.

Майже 9 тисяч осіб отримали штрафи за порушення обліку, повідомили у Рівненському обласному центрі комплектування.

Раніше розмір штрафу за таке порушення становив близько 800 грн, а відсьогодні громадяни будуть змушені платити від 17 до 25 тисяч гривень.

До слова, оновити свої дані військовозобов’язані мали протягом двох місяців, у ЦНАПі така послуга більше недоступна. Втім, зробити це ще можна у ТЦК і через додаток «Резерв+».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень