Відомо, скільки українських шкіл потрапили під окупацію

Там лишилося й понад 10 тисяч вчителів

На окупованих територіях наразі перебуває близько тисячі шкіл, каже міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

«У нас десь 1000 закладів перебуває на непідконтрольній території України», – зазначив міністр освіти.

За його словами, більшість директорів шкіл звільнилися та не співпрацюють з окупантами. Проте на цих територіях лишається від 10 до 11 тисяч вчителів. В Україні зараз працює 12,7 тисячі шкіл, з 13,8 які взагалі є в країні.

Крім того, у 14 областях навчальний процес триває у дистанційній формі. У трьох областях – або частково змішане, або очне навчання, в шести організовано дистанційний процес, частково – канікули, частково – навчання зупинено.

Понад 23 тисячі педагогічних працівників і більш ніж 600 тисяч учнів виїхали з України.

Джерело: Главком

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень