Відомо, хто замість Шевченка очолить збірну з футболу, - ЗМІ

Преса розкрила деталі контракту

Стали відомі подробиці зустрічі президента УАФ Андрія Павелка з головою комітету національних збірних Мироном Маркевичем.

70-річний фахівець не очолить збірну вдруге у своїй кар'єрі, пише Футбол 1/2/3 з посиланням на повідомлення свого журналіста Ігоря Бурбаса в Twitter.

Провал переговорів з Маркевичем збільшує шанси на прийняття в команду Сергія Реброва, якщо йому вдасться владнати всі питання за контрактом з Аль-Айном.

Між тим, як повідомляє Sport.ua, Сергій Ребров таки очолить національну команду.

За даними видання, Ребров домовився про розірвання контракту з Аль-Айном. Тож уже у понеділок УАФ представить нового тренера збірної України.

 

Повідомляється, що Ребров підпише контракт за схемою 2+1: відпрацює відбори на майбутні чемпіонати світу та Європи.

 

Після кваліфікації на Євро-2024 угоду переглянуть.

Варто додати, що лише 6 червня Ребров офіційно очолив Аль-Айн з ОАЕ. Попереднім місцем роботи українського тренера був угорський Ференцварош, з яким Сергій Ребров виграв усі внутрішні трофеї.

Як футболіст Ребров провів 75 поєдинків за національну збірну і забив 15 голів. Таким чином, він посідає четверту сходинку в історичному реєстрі бомбардирів «синьо-жовтих».

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень