Відомо, хто отримав найбільше грошей на укриття у Рівному (ПЕРЕЛІК)

Загалом з казни витратили понад 80 млн грн

Радіо Трек з’ясував, які освітні заклади отримали найбільше грошей з міського бюджету на облаштування найпростіших укриттів і склав рейтинг ТОП-3 шкіл та дитсадків.

У списку закладів середньої освіти лідирує ліцей №26 із сумою майже 2 млн 800 тисяч гривень, друге і третє місця посіли «Гармонія» і 25-й ліцей. Цим закладам надали на 100 тисяч менше.

У ТОП-3 серед закладів дошкільної освіти потрапив 47-й дитсадок, він отримав на ремонт понад 3 млн грн, а 11-й та 37-й отримали трохи більше 2 млн грн.

Нагадаємо, з міської казни на облаштування укриттів вже виділили понад 81 млн грн., у деяких закладах ремонтні роботи тривають досі.

 

Скільки грошей на укриття отримали заклади освіти Рівненської тергромади можна побачити у цьому документі:

Важливо!

Ліцей «Гармонія» на облаштування укриттів у двох приміщеннях влітку отримав понад 1,6 млн грн. На ці кошти вже підписані договори з підрядниками. У вересні члени міськвиконкому погодили виділення ще 1,1 млн грн. Наразі щодо цього траншу триває підписання договорів з підрядниками.

Тобто, поки що ця сума ще не витрачена, але зарезервована за закладом, повідомили в Управлінні капітального будівництва.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень