Відомо, чи оплатять відстороненим від роботи антивакцинаторам лікарняний

У разі, якщо вони захворіють

Уже з понеділка 8 листопада в Україні відсторонять від роботи держслужбовців та освітян, які свідомо не щеплюються.

На час відсторонення від роботи зарплату таким працівникам не нараховуватимуть, відповідно й не оплачуватимуть лікарняний у випадку хвороби.

Виплат за листками тимчасової непрацездатності не буде за дні, які збігаються з датами відсторонення пояснюють у Фонді соціального страхування України.

 - Допомога з тимчасової втрати працездатності у вказаному випадку не фінансується, оскільки відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, має компенсуватися заробіток застрахованої особи, втрачений нею за час лікування.

 

У разі відсторонення від роботи з припиненням виплати заробітної плати працівнику, який не дотримується вимог щодо обов’язкової вакцинації проти COVID-19, факт втрати заробітку через хворобу або травму у такий період відсутній, — йдеться у повідомленні.

Невдовзі МОЗ розширить перелік сфер, працівники яких мають обов’язково вакцинуватися. Йдеться про соціальних працівників, та робітників критичної інфраструктури. Зокрема, на «Укрзалізниці». Наказ наразі знаходиться на затвердженні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень