Відомий вік людей, серед яких на Рівненщині найбільше охочих вакцинуватися від СOVID-19

Переважно вакцинується молодь

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

На Рівненщині триває вакцинальна кампанія.

Найчастіше, за даними обласного департаменту цивільного захисту на охорони здоров'я, вакцинуються люди віком від 20 до 39 років. Таких на Рівненщині понад 25%. Менший відсоток вакцинованих серед людей віком від 40 до 49 років – понад 23%, повідомив очільник департаменту Олег Вівсянник.

На фото - начальник Рівненського обласного управління охорони здоров'я Олег Вівсянник

Він зауважив, що на сьогодні на Рівненщині є достатня кількість вакцини проти коронавірусу. У залишку є понад 122 тис. доз препарату «AstraZeneca», понад 27 тис. доз «Pfizer» та більше, ніж 63 тис. доз вакцини «CoronaVac».

Ми постійно проводимо моніторинг. В режимі онлайн перевірку здійснює і Центр громадського здоров’я України та МОЗ. Вакцини нам постачають відповідно до залишків препаратів, – розповів Олег Вівсянник.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень