Відомі українські актори знялися в провокаційному кліпі гурту «Ленінград»

Суть кліпу в тому, щоб висміяти дорослих жінок

Українські актори Тарас Цимбалюк і Даша Трегубова знялися в кліпі російського гурту "Ленінград".

Також у кліпі знялися ще дві українські зірки - Ольга Голдіс і Вікторія Варлей. Варто відзначити, що лідером групи є Сергій Шнуров, який відвідував окупований півострів Крим і навіть був внесений в базу "Миротворець".

Дві українські актриси, яким за сюжетом під 40 років, борються за серце одного чоловіка Тараса. При цьому він фліртує одразу з двома. Потім вони опиняються обидві в туалеті і влаштовують бійку. В результаті вони не можуть повернутися в зал до предмета свого обожнювання, і Тарас дістається третій дівчині. Суть кліпу в тому, щоб висміяти дорослих жінок, які зловживають пластичними операціями, а потім хочуть "замутити" з молодим кавалером.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень