Відома спортсменка отримала неочікуваний подарунок від рівненських школярів

Наталію Прищепу привітали з днем народження учні гімназії «Престиж»

Представники обласного центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх» днями завітали до класичної гімназії «Престиж» у Рівному. Учні мали можливість поспілкуватися з заслуженим майстром спорту України з легкої атлетики,  переможницею чемпіонату Європи з легкої атлетики (2016-ого року), учасницею літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро - Наталією Прищепою. Вона зустрілася з дітьми в рамках всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету України «Do like Olympians».  Цей проект розповідає молоді про здоровий спосіб життя й олімпійській рух.

Рівненська спортсменка нещодавно відсвяткувала свій день народження, тому для неї в школі підготували особливий подарунок. Вчителі разом з дітьми змонтували відео про її життя і найвищі спортивні досягнення.

Також гостя поспілкувалася з дітьми, розповіла їм про свій перший виступ на професійних змаганнях, участь і перемогу на чемпіонаті Європи та поділилася власними секретами пошуку мотивації, для продовження подальших тренувань.

Також, Наталя провела для учнів розминку, яку професійні легкоатлети роблять перед забігами. Вона акцентувала особливу увагу на вправах, які дозволяють розігріти м'язи ніг, адже за її словами:

Ноги - це основний інструмент бігунів, який потрібно берегти від травм і пошкоджень, а найкраще це можуть зробити регулярні тренування та інтенсивна розминка.

Діти разом з Наталею зробили традиційне для «Do like Olympians» колективне фото у стрибку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень