У драмтеатрі Рівного - безкоштовні вистави. Для тих, кому 14+

Їх покажуть у межах проекту«Відкрита брама»

В облмуздрамтеатрі протягом чотирьох днів триватиме театральна імпреза «Відкрита брама». Молоді актори виступатимуть на малій сцені зі своїми кращими п’єсами.

Вхід буде безкоштовний, адже проект покликаний показати жителям міста, скільки у Рівному є професіоналів і аматорів у театральному мистецтві.

«Відкрита брама» проходить  за підтримки проекту «Рівне – місто унікальних подій», який фінансує з міського бюджету цікаві творчі ідеї для міста. Такі як ця – для України рідкість, розповідає координатор проекту Юрій Паскар:

Ми зосередились на юнацько-молодіжних. В Україні немає такої розповсюдженої практики, щоб академічні театри відкривали свою «браму» для творчих колективів. Це унікально.

Вистави проходитимуть із 24 по 27 квітня, протягом чотирьох днів. Всього виступлять 8 колективів із виставами різної тематики, для вікових категорій від 14 років. Молодь розповідатиме глядачам про соціальні проблеми, кохання, стосунки батьків і дітей та інше. П’єси, які ставитимуть на сцені написали як класики, так і самі учасники імпрези. До прикладу: одну з п‘єс ставитимуть за мотивами твору Агати Крісті.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень