Відключення електрики менше перешкоджатимуть роботі швидкої Рівненщини

Адже ще 5 її структурних підрозділів забезпечать безперебійним інтернетом і мобільним зв'язком

Фото з сайту "Одеса"

Учора, 6 грудня, Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 5 додаткових станцій супутникового зв'язку Starlink. Їх надало Міністерство охорони здоров'я.  

Прессекретар центру екстреної меддопомоги Інеса Пославська розповіла:

Системи Starlink дозволять забезпечити інтернет і телефонний мобільний зв’язок у разі відключень електроенергії.

 

Тобто диспетчери швидкої зможуть і надалі приймати виклики від рівнян, матимуть зв’язок з медбригадами, які виїжджають до пацієнтів.

У яких саме підрозділах встановлять системи Starlink - у центрі екстреної меддопомоги не розголошують з метою безпеки. І пояснюють, що дотелефонуватися у ці підрозділи можна буде не з усієї області, а лише з місць, які перебувають у радіусі дії Starlink.

До речі, це вже не перша система супутникового зв'язку, якою користуються медики швидкої Рівненщини. Першу отримали у квітні цього року. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень