Відео було в росіян за 7 хв: СБУ знайшла блогера, що хотів «хайпонути» на ракетних обстрілах (ВІДЕО)

Каже, не знав і не розумів

В Івано-Франківську блогер одразу після прильоту ракети зняв наслідки влучання на відео. Пояснює - для приросту підписників. Відео він опублікував у своєму телерам-каналі. 

Це відео підхопив телеграм-канал з мільйонною аудиторією, а вже за 7 хв результати обстрілу почали поширювати й російські пропагандисти. 

Як наголошують в СБУ, соцмережі моніторять не лише російські блогери-«воєнкори», але й кадрові військові. Вороги враховують інформацію з відкритих українських джерел під час планування своїх дій. 

Хлопець, що безпосередньо зняв відео, не є коригувальником, - він просто хотів «хайпонути» і не розумів, що такі матеріали можуть використовувати російські військові для коригування точності ударів.

Джерело: СБУ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень