Відео було в росіян за 7 хв: СБУ знайшла блогера, що хотів «хайпонути» на ракетних обстрілах (ВІДЕО)

Каже, не знав і не розумів

В Івано-Франківську блогер одразу після прильоту ракети зняв наслідки влучання на відео. Пояснює - для приросту підписників. Відео він опублікував у своєму телерам-каналі. 

Це відео підхопив телеграм-канал з мільйонною аудиторією, а вже за 7 хв результати обстрілу почали поширювати й російські пропагандисти. 

Як наголошують в СБУ, соцмережі моніторять не лише російські блогери-«воєнкори», але й кадрові військові. Вороги враховують інформацію з відкритих українських джерел під час планування своїх дій. 

Хлопець, що безпосередньо зняв відео, не є коригувальником, - він просто хотів «хайпонути» і не розумів, що такі матеріали можуть використовувати російські військові для коригування точності ударів.

Джерело: СБУ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень