Відділення не функціонує, але спалаху немає: у пацієнтки онкодиспансеру підтвердили COVID-19

У всіх контактних осіб результати тестів негативні

У пацієнтки Рівненського обласного онкологічного диспансеру підтвердили коронавірус. Проте, результати тестів контактних осіб – негативні. Про це на брифінгу повідомив начальник облуправління охорони здоров’я Олег Вівсянник. За його словами, спалаху інфекції у закладі немає:

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник

- Спалаху немає. Прокоментую цю ситуацію так: у пацієнтки, яка амбулаторно проходила курс променевої терапії у одному з відділень, лікарі діагностували ознаки респіраторного захворювання.

 

Пацієнтку скерували до сімейного лікаря. Сімейний лікар дав направлення, провели ПЛР-тестування.

 

Результат тесту позитивний. Пацієнтка перебуває на самоізоляції.

 

Усім контактним працівникам відділення провели ПЛР-діагностику. У всіх результати негативні.

 

Відділення зараз не функціонує. Променева терапія проходить в іншому відділенні, тому що там є таких кілька відділень.

 

Ситуація на контролі. Спалаху немає.

Нагадаємо, за офіційною статистикою ОДА станом на ранок середи, в області зареєстрували 1 045 випадків захворювання на COVID-19.

З них – понад 200 медпрацівників.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень