Відділення лікарні Рівного, у якому жили кажани, почали ремонтувати

Це інфекційне відділення міської лікарні Рівного, яке обслуговує, окрім міських, також пацієнтів з області

У відділенні давно не було капітального ремонту, у стінах його - тріщини, в яких селилися кажани. Тут не зачиняються двері, бо розсохлися, розбиті унітази, з яких на землю ллється вода, облуплені стіни, з яких відпадає штукатурка тощо.

Втім, начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів каже, що на ремонт з міського бюджету нещодавно виділили частину необхідних коштів і навіть розпочали роботи:

Є проектно-кошторисна документація на 3 мільйони гривень на проведення внутрішніх робіт. Тобто все повністю буде мінятися: стіни, сантехніка.

 

І, відповідно, сесія міської ради минулого місяця виділила 900 тисяч гривень на проведення цих робіт. Підрядник визначений і роботи вже розпочалися.

За словами Віктора Іськіва, з ремонтом є проблема. Адже у відділенні потрібно міняти систему опалення, а для цього її потрібно вимкнути, а зараз на носі зима. Тож, можливо, підрядник найперше візьметься за заміну сантехніки. А можливо, ремонтуватиме ті палати одночасно на всіх поверхах, які об’єднані одним стояком. У будь-якому разі він визначатиме це самостійно.  

А якщо наступного року депутати з міського бюджету виділять ще 2 мільйони 100 тисяч гривень, які необхідні на ремонт, то, запевнив Віктор Іськів, інфекційне відділення буде, як лялечка. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень