Від книг про «Малороссию» та «победы» Росії «почистили» магазин у Рівному

Таку літературу знайшли у книгарні в центрі міста

Активісти Рівненського автомайдану помітили книги під назвою «100 великих побед России» та «Воскрешение Малороссии» Олеся Бузини у магазині «Букватор», що в торговому центрі «Ліон» на вулиці Соборній.

Оскільки така література, каже голова Рівненського автомайдану Сергій Зейналов, містить пропаганду на користь Росії, вирішили поцікавитися позицією власника магазину щодо цього питання. Працівниця книгарні відреагувала на це з агресією, адже помітила, що активісти ведуть відеозйомку. Викликала охорону.

Далі розповідає Сергій Зейналов:

Охорона ще «краще» повелася. Влаштувала штовханину, намагалася вибити телефон, розкидала книжки. Викликали патрульну поліцію. Під’їхали на це і наші хлопці-активіcти. Приїхав і власник книгарні. Після недовгої розмови на підвищених тонах він зрозумів, що будь-яка позиція не виправдовує наявність подібної літератури. І, незважаючи на хамське ставлення його співробітників, взяв ці книжки і просто порвав їх на камеру.

Окрім цього, за словами Сергія Зейналова, власник книгарні пообіцяв, що ці книги будуть вилучені і зі складів, і у майбутньому подібна продукція не з’явиться у них на полицях.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень