«Ви простягнули РФ соломинку дружби» – Кіркоров про виключення його із чорного списку (ВІДЕО)

Каже, це все через народну любов

Російського артиста Філіпа Кіркорова, який підтримує окупацію Криму, внесли до списку осіб, які загрожують національній безпеці України.

Пізніше артиста виключили з того переліку на прохання СБУ.

Тож на своїй сторінці в Instagram Філіп опублікував відео зі зверненням до своїх українських шанувальників, – пише Сьогодні.ua.

Вище за право може бути тільки милість, вище за справедливість – прощення, а вище за закон – тільки любов, – каже Кіркоров, уточнивши, що так його українські фанати нібито «простягнули соломинку дружби Росії».

 

 

Ви довели всьому світу, що ваш голос, голос народу сильніший за будь-які закарлючки бюрократичних чиновників.

 

 

Ви простягнули Росії соломинку дружби, саме з таких світлих променів у майбутньому ми повернемося до дружби і поваги, можливо, саме зараз зароджується надія на те, що ситуація між нашими країнами покращиться, – заявив Кіркоров.

Артист також додав:

Я відправляю кожному шанувальнику з України частинку своєї душі і серця!

 

Мене переповнює почуття гордості та радості, спасибі, що ви є у мене, сталося немислиме…

 

Чиновники почули нас!

Нагадаємо, 27 червня стало відомо, що ім’я російського співака, який підтримує окупацію Криму, зникло зі списку осіб, які загрожують Нацбезпеці. Мінкульт своє рішення пояснив листом СБУ. У СБУ послалися на роз’яснення Мінкульту.

Причина, за якою Кіркорова внесли в чорний список, очевидна – він неодноразово проводив концерти в Криму, порушуючи українське законодавство, називав півострів російським, підтримуючи окупацію.

У березні цього року Філіп Кіркоров виступав на великому святковому концерті «на честь семиріччя возз’єднання Криму з РФ». Захід відбувся за участю президента РФ.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень