Весняне тепло на Рівненщину прийде із запізненням

Адже цей березень нагадує аналогічний місяць 2013 року, коли вже майже почало все зеленіти, і раптом 17-22 числа випали сильні сніги

Так каже львівський кліматолог Василь Троцюк. За його словами, вже у ці вихідні температура може піднятися до +8. Але з наступного тижня знову похолодає. А сніг буде сходити разом з першими дощами, які ось-ось надійдуть:

Сніги будуть сходити з першими дощами. Перші дощі підуть буквально на днях, дощі, правда, будуть зі снігом. Але вони прийдуть і сніг зійде десь до 28-30 березня.

 

Температура буде підвищуватися десь 23-25 березня. Спочатку +3…+5 градусів вдень. Потім буде більше.

 

Але, на жаль, кінець березня і початок квітня будуть прохолодними.

За словами Василя Троцюка, такі коливання погоди будуть супроводжувати всю весну. Тобто ніби вже весняно-літня температура настане +13…+15, однак через два-три дні знову холодатиме. І заморозки на півночі Рівненської області, за прогнозом кліматолога, будуть аж до 10 травня.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень