«Верес» у меншості втрачає очки в Запоріжжі (ТАБЛИЦЯ)

Перервати серію із трьох поразок та шести матчів без перемог - з таким завданням рівненський «Верес» прибув до Запоріжжя на матч 29-го туру Прем’єр-Ліги проти «Зорі». Однак, втілити задум не вдалося – рівненська команда програла цей поєдинок.

Рівняни пропустили єдиний гол на 58-ій хвилині від Юрі. Тоді «Верес» вже грав у меншості – на початку другого тайму червону картку отримав Володимир Адамюк, який на підступах до штрафного майданчика у боротьбі із Громовим грав спочатку у м’яч, а потім за інерцією зачепив ногу нападника.

«Зоря» - «Верес» - 1:0

Наступний матч «Верес» проведе 5 травня у Львові проти «Ворскли». А поки рівненський клуб, як і раніше, посідає шосте місце, відстаючи від «Маріуполя», який мінімально програв «Шахтарю», на три очки. Що ж до «Зорі», то луганська команда гарантувала собі місце в Лізі Європи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень